r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AlarmClock Pro 10.3

Strona główna Windows Akcesoria Zegarki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AlarmClock Pro to użyteczna aplikacja na platformy Windows, Mac OS oraz iOS, pełniąca funkcję budzika komputerowego o rozbudowanej funkcjonalności.

Korzystając z tej stosunkowo niewielkiej aplikacji rozbudujemy możliwości naszego komputera o funkcję budzika i nie tylko. Na tle innych rozwiązań tego typu charakteryzuje się ona rozbudowaną funkcjonalnością, znacznie wykraczającą poza standardowe opcje. AlarmClock Pro pozwala na budzenie użytkownika w zdefiniowanym terminie. Program posłużyć również może jako wyzwalacz innych aplikacji i operacji w systemie.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród oferowanych akcji znajdziemy m.in. restartowanie oraz wyłączanie komputera, stworzenie zrzutu ekranowego, wykonanie zdjęcia kamerką internetową, operowanie wygaszaczem ekranu, odtworzenie muzyki z iTunes, zmianę poziomu głośności itp. Możliwe jest również wykonanie dowolnej komendy z poziomu wiersza poleceń, pingowanie lub otworzenie dowolnej strony internetowej. Jeśli nasz komputer nie znajduje się w sypialni, program może wysłać nam na smartfona e-maila lub wiadomość tekstową SMS.

AlarmClock Pro dostępny jest w angielskiej wersji językowej, jednak jego obsługa jest na tyle prosta i intuicyjna, że nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Do poprawnego działania programu wymagana jest instalacja odtwarzacza multimedialnego QuickTime (patrz: Programy powiązane).
  2. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   17 #1 19.06.2015 17:53

e tam. sporo darmowych można znaleść

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.