r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AlarmClock Pro 10.2.7

Strona główna Windows Akcesoria Zegarki
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AlarmClock Pro to użyteczna aplikacja na platformy Windows, Mac OS oraz iOS, pełniąca funkcję budzika komputerowego o rozbudowanej funkcjonalności.

Galeria programu

Korzystając z tej stosunkowo niewielkiej aplikacji rozbudujemy możliwości naszego komputera o funkcję budzika i nie tylko. Na tle innych rozwiązań tego typu charakteryzuje się ona rozbudowaną funkcjonalnością, znacznie wykraczającą poza standardowe opcje. AlarmClock Pro pozwala na budzenie użytkownika w zdefiniowanym terminie. Program posłużyć również może jako wyzwalacz innych aplikacji i operacji w systemie.

Wśród oferowanych akcji znajdziemy m.in. restartowanie oraz wyłączanie komputera, stworzenie zrzutu ekranowego, wykonanie zdjęcia kamerką internetową, operowanie wygaszaczem ekranu, odtworzenie muzyki z iTunes, zmianę poziomu głośności itp. Możliwe jest również wykonanie dowolnej komendy z poziomu wiersza poleceń, pingowanie lub otworzenie dowolnej strony internetowej. Jeśli nasz komputer nie znajduje się w sypialni, program może wysłać nam na smartfona e-maila lub wiadomość tekstową SMS.

AlarmClock Pro dostępny jest w angielskiej wersji językowej, jednak jego obsługa jest na tyle prosta i intuicyjna, że nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Do poprawnego działania programu wymagana jest instalacja odtwarzacza multimedialnego QuickTime (patrz: Programy powiązane).
  2. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   15 #1 19.06.2015 17:53

e tam. sporo darmowych można znaleść

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.