Alarms+Timers Alarms+Timers 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Alarms+Timers łączy w sobie trzy narzędzia: budzik, timer oraz stoper. Na tle innych programów tego typu wyróżnia go bardzo ładny interfejs jak i wykorzystanie możliwości API Windows Phone 8.1.

Ta cecha jest szczególnie istotna przy korzystaniu z timera. W poprzednich wersjach systemu niemożliwe było aktywowanie aplikacji w dowolnym momencie. Dopiero po upływie około 2 minut czas był liczony poprawnie. Wiele aplikacji wciąż działa w oparciu o te ograniczenia. Alarms+Timers pozwala zdefiniować dowolny czas odliczania, nawet kilka sekund.

Skromniej prezentuje się budzik. Pozwala jedynie na ustawienie godziny, dni i dźwięku jakim będzie nas budził nasz telefon Niestety nie mamy możliwość dodania własnych melodii.Stoper standardowo pozwala obliczać czas dla okrążeń.

Alarms+Timers nie dysponuje prawie żadnymi ustawieniami. Jego interfejs dopasowuje się do systemu. Pomimo tego dobrze spełnia swoje zadanie, wygląda bardzo ładnie i na chwilę obecną nie zawiera żadnych reklam. W formie jednej aplikacji otrzymujemy trzy przydatne narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!