reklama

Albany - nad czym pracuje Microsoft?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Wygląda na to, że Microsoft przygotowuje nowy produkt pod nazwą kodową Albany. Grupa testerów wcześniej biorąca udział w testach pakietu Office oraz usługi Windows Live OneCare otrzymała właśnie zaproszenia do zamkniętego programu beta.

Według informacji przekazanych anonimowo przez testerów Albany ma być produktem z bliższej lub dalszej rodziny Office, nastawionym na użytkowników indywidualnych. Będzie składał się z oprogramowania oraz powiązanych usług (dobrze wpisuje się to w ideę Software + Services Microsoftu).

Niektórzy przypuszczają, że może to być kolejna wersja pakietu Works - w Polsce słabo dostrzegalnego, za to na świecie chętnie kupowanego przez użytkowników domowych jako alternatywa dla droższego i bardziej rozbudowanego Office. Na razie jednak oficjalny komentarz Microsoftu to brak komentarza. Czas pokaże, czym tak naprawdę będzie Albany...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało