Czy Windows 8.1 jest dobry dla starego komputera?

Windows 8.1 jest systemem, który próbował połączyć świat desktopów i tabletów. Jednak udało im się z dozą kontrowersji co do interfejsu Metro UI o pardom Modern UI. Na tablecie po 2 nieudanych próbach „używania” Microsoft Windows 10, które kończyły się pobytami ,w serwisie Toshiby wróciłem ,do tego Windowsa . Jednak po tym, jak post pewnie uratował nie jedno życie, na egzaminie E.12 muszę wrócić do związku Windows+ Linuks. Tymczasowo był XP i Mint. Jednak w ramach tego, że Windows 8.1 jest moim ulubionym Windowsem ,od czasów XP chciałbym odpowiedzieć na moje pytanie, które sam sobie zadałem.

Główne problemy mojego komputera


 • Gubienie dysku twardego (nie wiem, czy to wina sprzętowa, bo MHDD uważa za dysk zdrowy)
 • Zamulenie nawet przy prostych sprawunkach
 • Patologiczne wykorzystywanie procesora

 • Linux rozwiązuje problemy, ale jednak „ab und zu” potrzebuje okienek. Tylko gubienie dysku twardego sygnalizuje kraniec tej kosiarki. Systemem, który, jest na testach to Windows 8.1 wersji Enterprise. Tak wiem, że będzie hejt, że „pirat”, „piracisz”. Jednak to trial pobrany z oficjalnej strony Microsoftu. Ot takie sprostowanie.

  Cierpienia młodego i niezależnego informatyka- niektóre sprzęty już są za stare na ósemkę

  W informatyce dziewięć lat to jest dużo. Jednak kartę WiFi uśmiercił producent i daje sterownik max do Visty. Jednak fora IT w j.rosyjskim uratowały system przed zmianą na XP. Znalazłem sterownik do tej karty od Windows Seven do Windows 10. Wiele rzeczy udało mi zainstalować bez pobierania najnowszych sterowników. I to mnie cieszy.

  Użyteczność, wydajność i współpraca

  Na moim staruszku 8.1 działa podobno jak XP. Nie ma problemów z zamuleniem przy słuchaniu muzyki lub oglądaniu filmików na YouTube. Patologiczne wykorzystywanie procesora to złe wspomnienie. Normalnie można pracować. A kafelki, mimo że lubię to, musiałem wgrać Classic Shell. Bo mogę, bo jestem dziwnym samotnym zindywidualizowanym informatykiem.

  Słowem podsumowania

  Windows 8.1 jest systemem, który bardzo lubię z powodu tego, że działa dobrze czy to jest budżetowy tablet lub stara kosiarka, która wzywa sama, że ją trzeba wymienić. Jednak czasem lubi się zawiesić, bo to jest Windows. Jednak za kilkanaście dni będę musiał go pożegnać, gdyż to jest trial. Komputer ponownie może być użyteczny. .