Jak Plus nas rozpieszcza- Recenzja gratisowego głośnika BT/SD/AUX My Music Angel MD06BT

Sobotni dzień wraz z domownikami wybraliśmy do miasta i jednym z celów była wymiana karty sim w telefonie mamy. Wybraliśmy się do Salonu Plusa w Żywcu i oprócz protokołu wymiany karty sim zaoferował żeby przedłużyć umowę, bo pozostało 8 doładowań do zakończenia umowy i jest taka możliwość. Po minucie przynosi nową kartę sim/micro sim oraz telefon LG F60 LTE i gratisowy głośnik produkcji My Music Angel model MD06BT. Firma mi nie znana, ale po zaglądnięciu w zasoby w sieci jest to firma z głośnikami różnego typu. Nie są to konstrukcje, które sami zaprojektowali tylko "nakleili" swój znaczek. Podobnych konstrukcji znajdziemy na aukcjach internetowych i różnymi nazwami. Zielony wesoły i wiosenny kolor zachęca do słuchania z niego muzyki. W porównaniu do wersji sklepowej ma naniesiony sitodrukiem logo Plusa i "Lider technologii LTE". Zabierajmy się do pracy. Aluminiowa obudowa daje wrażenie dobrze wykonanego sprzętu

Co zawiera zestaw?

Głośniczek przybywa w przezroczystym pudełku w którym jest widoczne urządzenie. W klapce są umieszczone akcesoria: Instrukcja obsługi , Kabel multimedialny z końcówką micro USB a na początku USB i 3,5mm. I tandetny i przypominający chińskie podróbki tamagotchi paseczek do trzymania jego w ręku.

Kilka słów o urządzeniu

Dane techniczne

3 watowy głośnik, który zaliczam do najgłośniejszych głośników BT z którymi się spotkałem. Wbudowany akumulator w testach wytrzymał 2,5 dnia, ale producent zapewnia nas iż pociągnie bateria 4 godziny ciągłej pracy. 80dB to maksimum, które umie gadżet.

Złącza

Oprócz multi-funkcyjnego złącza micro USB, który odpowiada za AUX, ładowanie sprzętu i możliwość trybu masowego przy włożonej karcie micro SD również jest czytnik microSD. Jest również podłączenie słuchawek (MP3 z takiego sprzętu kupuje to!)

Sterowanie urządzeniem

Na prawym boku mamy suwak, który umożliwia uruchomienie urządzenie, a pod spodem sterowanie muzyką oraz urządzeniem sparowanym do BT. Klawisz Play/Pauza/Stop robi oprócz tego robi za klawisz funkcji. Po włączeniu i naciśnięciu raz mamy tryb AUX, krótkie przytrzymanie przenosi nas do trybu karty microSD/TF, a 3 sekundowe przytrzymanie przenosi do trybu Bluetooth.

Test muzyczny

Do testu muzycznego użyłem piosenki pt: "Waiting of the Summer"- The Dumplings

Słowem podsumowania

Kiedy zobaczyłem ten głośnik stwierdziłem że to musi być targowy chłam i że nie będzie warto używać nawet notebookiem, ale pozory mylą. Jak na głośnik klasy 50 zł i w dodatku gratisowy nie można robić tragedii. Działa czysto, mocna bateria zachęca to stworzenia miłego tła do spędzenia za nie długi czas chwil na świeżym powietrzu. To muzyki, którą słucham i lubuje jest wystarczający.

Plusy i Minusy My Music Angel MD06BT

+ Wykonanie, które jest na dobrym poziomie

+ Kolor zielonego jabłka pasuje do wiosennego klimatu

+ Wielofunkcyjny

+ Mocna bateria

+ Mocny wyrazisty dźwięk

- Jakość akcesoriów

- Zapach "chińskiego trampka" po wyjęciu z pudełka

- Mała czcionka w instrukcji