Kubuntu 16.04 LTS—co powiesz Albatrosie?

Mój komputer stacjonarny od dobrego miesiąca nie był użyłkowany, ponieważ nie chciało mi się przeinstalować Windowsa. A stało się to, że wyskakuje błąd podczas rozruchu i próba naprawienia grozi niebieskim ekranem. Lenistwo to moja cecha, z którą próbuje walczyć. Jednak nie chciałem mieć Windowsa, ponieważ połowę pracy wykonuje obecnie na Linuksie. Widać było to na przykładzie Lubuntu. Jednak monotoniczność opowieści o Linuksie będzie znów widoczna, ale lepiej powiedzieć coś o Linuksie, niż o Windowsie. Myślałem, żeby stacionarka miała Windows 10, lecz jednak to byłby kopniak w piszczel.Albatros Why?

Wybrałem Kubuntu, ponieważ kolejna wersja KDE Plazma 5 spodobała mi się najbardziej. W stopniu wyglądu bije na łeb Windows 10, lecz klęka przed obliczem Mac OS X. Drugą sprawą, dlaczego będzie Kubuntu to KDE Connect. Niestety jestem osobą, która zostawia telefon w pokoju bez dźwięku, a taki Connect ratuje sytuację. Kiedyś o nim opisywałem. To środowisko graficzne jest jednym z "ulubiennych" środowisk graficznych. Wolałbym KDE przerobione przez Ubuntu niż Unity.
Poprawili też pracę ze starszymi komputerami.
Jeszcze ma dłuższe wsparcie Long Term Support od Lubuntu. Dlaczego mam cierpieć z powodu twórców *ubuntu.


Skaryfikejszyn Modyfikejszyn- Albatros dostosowuje wygląd systemu

Standardowy wygląd KDE dla mnie jest jałowy i nieciekawy. Zawsze zamieniam wszystko na ciemny kolor i wyszukuje ciekawych i nowoczesnych ikon [ w tym przypadku foch Kubuntu spowodował, że mam standardowe ikony]. Jednak dla mnie ważna jest czytelność oraz to żeby nie męczyły mnie oczy przy długiej pracy. System w takim wyglądzie jest wygodny dla mnie. I tak i tak użytkownikiem końcowym systemu na tym komputerze jestem ja. Po lewej przed, a przed po

Core 2 Duo, 2GB- Czy kości niezgody będą rzucane?

Jakbym wygrał w ostatniej kumulacji, w Lotto to od razu bym kupił komputer. Serio, ale muszę jeszcze co najmniej kilka miesięcy poczekać. Core 2 Duo E4400 i 2GB RAM dla Kubuntu 14.04 LTS taka konfiguracja to był pikuś.
Nowe Kubuntu działa płynnie i nie wybija błędów w porównaniu do Elementary OS. W porównaniu do KDE Plazma , które było zaimplementowane w Fedora 22 nowa wersja Plazmy działa bardzo dobrze. Jedynie Amarok obraził się i nie działa odważanie MP3, lecz
zamieniłem go na VLC.

Słowem podsumowania

Na początek chcę powiedzieć, że zaczynam tworzyć poboczny blog niezwiązany z komputerami itd. Zapraszam po kliknięciu tu. Będę opisywać, w nim wszystko, co leży mi i nawet chcę opublikować jeden post, który tu wylądował, lecz go skasowałem po kilku godzinach. Wróćmy to tematu. Kubuntu na sprzęcie, który może w tym roku zostanie wymieniony działa lepiej, niż Fedora 22, o której była mowa kilka miesięcy temu. Dziękuje za porady z działaniem karty dźwiękowej tylko mono pod postem związanym z Lubuntu. Zapraszam do komentowania, zwracania uwag.

P.S Kto zgadnie jaki program ma tak duże zalecenia?