Alchemy Ear Training Alchemy Ear Training 1.0

Strona główna Mac Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobi​erz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Alchemy to otwarty program do trenowania słuchu metodą Charliego Banacosa. Program pozwala ćwiczyć rozpoznawanie zarówno jednej, jak i wielu nut jednocześnie.

Program uczy rozpoznawać dźwięki podając kadencję zakończoną losową nutą. Można ją powtórzyć, ale przede wszystkim należy na niewielkiej wirtualnej klawiaturze zaznaczyć rozpoznany dźwięk. W każdej chwili można sprawdzić odpowiedź. Prawidłowe i nieprawidłowe odpowiedzi będą zliczane przez program w czasie ćwiczeń.

Domyślnie program podaje tylko jedną nutę. diatoniczną. W ustawieniach można wyłączyć niektóre z nich lub włączyć dźwięki chromatyczne.

W programie można też ustalić główną tonację, liczbę nut podawanych na raz i wyłączyć kadencję poprzedzającą dźwięk do rozpoznania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!