Alcohol 52% za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Alcohol Software sprawiła dzisiaj nie małą niespodziankę wszystkim użytkownikom swoich produktów udostępniając najnowszą wersje programu Alcohol 52% całkowicie za darmo.

Alcohol 52% przeznaczony jest do tworzenia obrazów płyt, które można następnie umieścić w wirtualnym napędzie co pozwala na odtwarzanie wcześniej przygotowanych obrazów bez konieczności posiadania/wkładania CD/DVD. Za pomocą aplikacji można stworzyć nawet 31 takich wirtualnych czytników.

Dużym walorem aplikacji jest wbudowany silnik opartym na narzędziu Alcohol 120%, które jest uważane za jeden z najlepszych programów przeznaczonych do tworzenia kopii zapasowych płyt CD/DVD. O jego skuteczności świadczy fakt, że radzi sobie z takimi zabezpieczeniami jak Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5. Program nie posiada jednak funkcjonalności pozwalającej na nagrywanie stworzonych obrazów na nośnikach CD/DVD.

Najnowszą bezpłatną wersję aplikacji Alcohol 52% 1.9.5.4327 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD

© dobreprogramy
s