Alegratka - ogłoszenia drobne Alegratka - ogłoszenia drobne 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Alegratka - ogłoszenia drobne to oficjalna aplikacja serwisu z ogłoszeniami Alegratka. Za jej pomocą możemy wyszukiwać nowe produkty, wystawiać własne oraz zarządzać naszym kontem.

Aby przeglądać zasoby Alegratki nie jest wymagane posiadanie konta. Aplikacja oferuje tradycyjną wyszukiwarkę wraz z możliwością tworzenia kryteriów opartych o lokalizacje. Możemy skorzystać także z jednej z 16 kategorii tematycznych. Zarówno kategorie jak i poszczególne ogłoszenia możemy dodać do ulubionych. Nie znajdziemy tu bardziej zaawansowanego filtrowania, znanego chociażby z aplikacji allegro.

Alegratka pozwala także na wystawienia własnych przedmiotów. Mechanizm jest prosty i dobrze zaprojektowany. Z poziomu aplikacji możemy prowadzić komunikację z kupującym bądź sprzedającym. Ciekawą opcją jest możliwość przechodzenia pomiędzy kolejnymi ogłoszeniami za pomocą gestów.

Aplikacja dostępna jest za darmo, zawiera jednak irytujące reklamy banerowe, które towarzyszą nam prawie na każdej zakładce. Zarówno serwis jak i aplikacja mobilna Alegratka ustępują OLX czy też Allegro, jednak dla użytkowników tego portalu program będzie dobrym i przydatnym uzupełnieniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!