Alegratka - ogłoszenia drobne Alegratka - ogłoszenia drobne

Strona główna iOS Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Alegratka - ogłoszenia drobne to aplikacja oraz serwis o takiej samej nazwie, służące do zakupu oraz sprzedaży przedmiotów. W przeciwieństwie do Allegro nie oferuje opcji aukcji.

Aby przeglądać zasoby Alegratki nie jest wymagane posiadanie konta. Aplikacja oferuje tradycyjną wyszukiwarkę wraz z możliwością tworzenia kryteriów opartych o lokalizacje. Możemy skorzystać także z jednej z 16 kategorii tematycznych. Zarówno kategorie jak i poszczególne ogłoszenia możemy dodać do ulubionych. Nie znajdziemy tu bardziej zaawansowanego filtrowania, znanego chociażby z aplikacji allegro.

Alegratka pozwala także na wystawienia własnych przedmiotów. Mechanizm jest prosty i dobrze zaprojektowany. Z poziomu aplikacji możemy prowadzić komunikację z kupującym bądź sprzedającym. Ciekawą opcją jest możliwość przechodzenia pomiędzy kolejnymi ogłoszeniami za pomocą gestów. Interfejs choć ciekawie zaprojektowany nie współgra z nowym, płaskim iOS.

Aplikacja dostępna jest za darmo, zawiera jednak irytujące reklamy banerowe, które towarzyszą nam prawie na każdej zakładce. Zarówno serwis jak i aplikacja mobilna Alegratka ustępują OLX czy też Allegro, jednak dla użytkowników tego portalu program będzie dobrym i przydatnym uzupełnieniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!