Alex Gordon

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Alex Gordon to typowa zręcznościówka z bajeczną oprawą graficzną, która stworzona została z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów.

Jak wygląda rozgrywka?

Gra pozwala nam się wcielić w zabawnego kota o imieniu Alex, którego zadaniem jest uratowanie siostry z rąk chytrego Króla Małp. W tym celu, nasz bohater będzie musiał przemierzyć 5 różnych zakątków świata w poszukiwaniu zaginionych elementów amuletu. To właśnie on umożliwi Alexowi uwolnienie siostry.

To jednak nie wszystkie zadania, z jakimi przyjdzie się uporać tytułowemu sierściuchowi. W trakcie rozgrywki będziemy zbierać kosztowności a na naszej drodze niejednokrotnie stawać będą przeciwnicy, których celem będzie utrudnienie wykonania głównego celu w grze.

Kluczowe cechy gry:

  • zabawna platformówka dla najmłodszych
  • bajkowa oprawa graficzna
  • 5 światów do zwiedzenia

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!