AliPaczka - śledzenie przesyłek AliPaczka - śledzenie przesyłek 1.3.7.3

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

AliPaczka to specjalna aplikacja, dzięki której możemy śledzić przesyłki krajowe i zagraniczne.

Opisywane narzędzie obsługuje najpopularniejsze sklepy, w tym między innymi Allegro, Aliexpress, Banggood, Gearbest, rosegal, TomTop, Ebay, dhgate, Wish, JD i wiele innych. Korzystanie z AliPaczki jest bardzo proste. Z poziomu głównego okna programu wystarczy dodać nr listu przewozowego lub zeskanować kod QR, a następnie czekać na powiadomienia. System wysyła je automatycznie w momencie zmiany statusu, więc będziemy od razu wiedzieć, kiedy nasza paczka została wysłana i czy znajduje się już w doręczeniu.

AliPaczka pozwala na śledzenie nieograniczonej liczby przesyłek. Co ciekawe, możemy je sortować wg rozmaitych kryteriów (np. po statusie, nazwie lub dacie dodania). Poza tym paczki automatycznie przypisywane są do odpowiednich działów (aktywne i doręczone), co również może okazać się przydatne, jeśli wprowadzimy do bazy danych większą liczbę przesyłek.

Warto również dodać, że istnieje możliwość udostępniania linków śledzenia (np. klientom). AliPaczka oferuje także pełną synchronizację danych z wersją dostępną za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych. W obu przypadkach informacje zawarte w programie są szyfrowane, więc nie musimy obawiać się, że zostaną one przechwycone przez niepowołanych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!