Alien Arena 2008 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej, weekendowej rozrywki proponujemy tym razem Alien Arena 2008, najnowszą edycję znanej darmowej gry FPS.

Tegoroczna odsłona to nie tylko dalece usprawniona rozgrywka, ale również ulepszony silnik programu, co przekłada się na płynniejszą i przyjemniejszą zabawę. Twórcy postanowili odejść od dotychczasowego, lekko komicznego charakteru produkcji i pójść w stronę czegoś mroczniejszego, poważniejszego, chociaż nadal utrzymanego w atmosferze science-fiction. Aby odzwierciedlić tą zmianę przeprojektowano między innymi modele postaci oraz niektórych broni, a także przygotowano siedemnaście całkowicie nowych poziomów.

Zasady rozgrywki nie zmieniły się jednak ani trochę. To nadal nastawiona na multiplayer strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Każdy, kto w przeszłości miał styczność z tytułami pokroju Quake 2 czy Quake 3 z pewnością poczuje się tutaj jak w domu.

Grę Alien Arena 2008 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> FPS

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami naszego vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy