Alien Hive 3.6.11

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Alien Hive to prosta w zasadach i opanowaniu logiczna łamigłówka nawiązująca rozgrywką do kultowej serii, gdzie po raz kolejny będziemy łączyć minimum po trzy elementy. To co wyróżnia tytuł na tle innych, to po pierwsze sposób dzięki któremu scalanie elementów w ogóle będzie możliwe, a także jego późniejsze następstwa.

Zmagania odbywają się na kwadratowej planszy składającej się z 36 pól. Głównym zadaniem jest łączenie na niej tematycznie pochodnych modułów zaliczających się do grupy kosmitów lub roślin umożliwiając im jednocześnie wchodzenie w kolejne fazy rozwoju biologicznego. Udane połączenie konkretnie zaawansowanych ewolucyjnie roślin lub ufoków skutkuje adekwatną zdobyczą punktową.

W Alien Hive autorzy nie pozwolili na dowolną liczbę powtórzeń wybranego układu, a biorąc pod uwagę fakt, że zabawa zawsze ograniczona jest określoną liczbą ruchów, dawka emocji każdorazowo jest odpowiednio wysoka. Dodatkowym urozmaiceniem rozgrywki jest spora ilość różnych wspomagaczy, które zdobywamy wraz z postępem w grze. Niestety nie zapomniano także o wszelkiego rodzaju przeszkadzajkach.

Mimo przejrzystości oraz prostoty jaką gra prezentuje, stanowi ona ciekawe połączenie aspektów logicznych z umiejętnością planowania i podejmowania właściwych ruchów. Powinna przypaść do gustu miłośnikom łamigłówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!