Aliens Drive Me Crazy Aliens Drive Me Crazy 3.1.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aliens Drive Me Crazy to dwuwymiarowa zręcznościówka akcji od polskiego studia Rebel Twins odpowiedzialnego również za Dragon Hills, Daddy Was A Thief i Crumble Zone.

Uratuj świat przed obcymi

Na potrzeby Aliens Drive Me Crazy opracowano nieskomplikowane tło fabularne. Okazuje się, że na ziemskiej orbicie pojawiły się statki kosmiczne. Utrata globalnej komunikacji satelitarnej zagraża całemu światu, więc ci, którym udało się przetrwać, muszą walczyć z najeźdźcami. Gracz wciela się w jednego z takich bohaterów i zasiada za kierownicą swojego samochodu, by przebić się przez miasto i dotrzeć do bazy obcych.

Bardzo proste sterowanie

Aliens Drive Me Crazy oferuje mechanikę rozgrywki, która skupia się na masowej destrukcji otoczenia, walce z przeciwnikami i kolekcjonowaniu złotych monet. W niektórych momentach jesteśmy zmuszeni wysiąść z pojazdu, by uratować mieszkańców i pokonać wrogów (poza zwykłymi przeciwnikami na naszej drodze staną także bossowie). Wraz z postępami w kampanii odblokowujemy nowe samochody, potężniejsze rodzaje broni i nie tylko.

Free-to-play

Warto dodać, że Aliens Drive Me Crazy można pobrać za darmo, ale w toku rozgrywki na ekranie będą pojawiały się reklamy. Gra zawiera także system mikropłatności umożliwiający kupowanie za prawdziwe pieniądze monet do wykorzystania podczas rozgrywki.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościowa gra akcji z dwuwymiarową grafiką
  • proste do opanowania zasady rozgrywki
  • zaawansowany system destrukcji otoczenia
  • możliwość odblokowywania nowych samochodów, rodzajów broni, itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!