r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Alior Mobile 1.4.2

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje

Oficjalna aplikacja do obsługi kont i rachunków klientów banku Alior. Pomaga w prosty sposób kontrolować stan konta oraz dokonywać operacji z poziomu naszego smartfonu.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy ją powiązać z kontem bankowym. Cała operacja jest opisana zarówno w programie jak i na stronie www. Sam proces, choć nikomu nie powinien sprawiać problemu, mógłby zostać jeszcze bardziej uproszczony. Niestety zabrakło możliwości logowania prostym pinem. Wprawdzie hasło możemy zastąpić popularnym wężykiem, ale dalej nie likwiduje to potrzeby pamiętani i podania loginu.

r   e   k   l   a   m   a

Na plus zasługuje wersja demo, pozwalająca zapoznać się z możliwościami programu bez posiadania/dodawania konta. Możliwości aplikacji są spore, możemy zarządzać naszymi rachunkami i kartami, dokonywać przelewów i doładowywać konto. Zastrzeżenia można mieć do interfejsu. Choć prezentuje się dobrze, to jednak niektóre podstawowe operacje wymagają zbyt wielu kliknięć.Kontrowersje mogą budzić uprawnienia wymagane przez aplikację, dostęp do kontaktu pozwala w prosty sposób wybierać nr. do doładowania, a lokalizacja nawigować do najbliższych bankomatów czy też punktów Alior.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Współpraca jakiej dotąd nie było: Ubera zamówisz przez aplikację Alior Banku

7
BIZNES 09.05.2016 | Adam Golański

Korzystna dla Ubera ocena UOKiK-u dobrze wpływa na relacje tego integratora usług transportowych (bo jak go inaczej nazwać?) z innymi biznesowymi podmiotami w Polsce. Współpracę z Uberem, i to na wielu polach, rozpoczyna Alior Bank, wierząc, że przysłuży się to rozwojowi jego innowacyjnych usług finansowych. Partnerstwo Alior Banku z Uberem ma objąć cztery dziedziny: – bank będzie pierwszym w Polsce dużym klientem korporacyjnym, który udostępni usługę Uber dla Firm swoim pracownikom, – kierowcy Ubera uzyskają możliwość finansowania zakupów samochodów, – klienci Alior Banku będą mogli…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.