All Free DVD Ripper All Free DVD Ripper 8.8.2.4

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Free DVD Ripper to bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do konwersji wszelakiego rodzaju filmów DVD do najpopularniejszych formatów audio i wideo. Pozwala ono wykonywać kopie zapasowe zabezpieczonych nośników do plików kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi iPod/iPhone/iPad, konsolami PSP oraz smartfonami.

Program pomimo swoich dużych możliwości kierowany jest w głównej mierze do początkujących użytkowników, którzy chcieliby szybko i sprawnie stworzyć kopię zapasową swojego ulubionego filmu. Liczba dostępnych opcji konfiguracyjnych ograniczona została do minimum, a praca z narzędziem odbywa się przy użyciu predefiniowanych ustawień dla najpopularniejszych formatów, w tym również tych wspieranych przez urządzenia mobilne. Wystarczy, że użytkownik zdefiniuje zakres rozdziałów do przetworzenia, wskaże ścieżkę dźwiękową i napisy, wybierze wyjściową lokalizację oraz format audio/wideo.

All Free DVD Ripper oferuje możliwość "rippowania" na lokalny dysk twardy całej zawartości nośnika, niezależnie czy jest on zabezpieczony czy też nie, lub jedynie wskazanych rozdziałów. Możliwe jest także wskazywanie ścieżki dźwiękowej oraz napisów (w przypadku kiedy płyta DVD z filmem oferuje wiele wersji językowych), które uwzględniane będą podczas konwersji. Program pozwala na archiwizowanie zarówno materiału wideo, jak również samej ścieżki dźwiękowej.

Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy m.in. AVI, MP4, FLV, SWF, MPEG, RM, WMV, MOV, 3GP, WAV, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC oraz MP2.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji narzędzia proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one jednak wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!