All Free DVD to AVI Converter All Free DVD to AVI Converter 8.8.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Free DVD to AVI Converter to darmowy program do konwertowania filmów DVD do popularnego formatu AVI.

Za sprawą tego narzędzia będziemy mogli zapisać dowolny film DVD jako AVI. Nie musimy przejmować się zabezpieczeniami nośnika, gdyż All Free DVD to AVI Converter świetnie sobie z nimi radzi, a dodatkowo pozwala usunąć tytuł filmu, pozbyć się podziału całości na rozdziały, a także oferuje możliwość podglądu materiału, który chcemy zapisać. Co ciekawe, wśród dostępnych opcji znajdziemy także migawkę do tworzenia stop-klatek.

All Free DVD to AVI Converter obsługuje wiele rozmaitych formatów plików wideo, dzięki czemu będziemy mogli obejrzeć wybrane materiały na dowolnym urządzeniu (nie tylko na komputerze, ale również na iPodzie, iPhonie, iPadzie czy nawet leciwym PlayStation Portable).

W przypadku, gdy konwersja trwa zbyt długo, nie musimy cierpliwie czekać przed ekranem. Wybierając odpowiednią opcję w ustawieniach, All Free DVD to AVI Converter sam wyłączy komputer po zakończonej pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!