All Free ISO Burner All Free ISO Burner 8.8.2.4

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Free ISO Burner to niewielkie i bardzo proste narzędzie przeznaczone do wypalania na płytach CD/DVD obrazów dysków w formacie ISO.

Aplikacja działa w oparciu o wbudowany kreator, który prowadzi użytkownika "za rękę" przez cały proces nagrywania. Na poszczególnych jego etapach pracy należy m.in. wybrać napęd, który posłuży do wypalenia obrazu na płytę, zdefiniować atrybuty nagrywania i wskazać plik ISO. All Free ISO Burner wspiera płyty CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-R DL i umożliwia tworzenie nośników bootowalnych.

All Free ISO Burner pomimo swojej prostoty nie jest dostępny w polskiej wersji językowej. Nie powinno to jednak stanowić dla nikogo problemu, gdyż praktycznie w każdym przypadku poprawnie wypalimy na płytę obraz ISO używając domyślnych ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!