All Free ISO Ripper 8.8.2.4

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Free ISO Ripper to darmowe narzędzie umożliwiające zgrywanie danych z nośników CD lub DVD do pliku ISO, który zapiszemy na dysku twardym komputera.

All Free ISO Ripper działa przy wykorzystaniu czytelnego kreatora, dzięki któremu użytkownik doskonale będzie wiedział, jakie czynności należy wykonać, by przenieść zawartość płyty na HDD. Narzędzie współpracuje z CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-R DL oraz innymi nośnikami. Pozwala na łatwe i szybkie ripowanie płyt muzycznych, tworzenie kopii zapasowych filmów, gier czy programów.

All Free ISO Ripper nie ogranicza użytkownika jeśli chodzi o rozmiar danych. Oprogramowanie radzi sobie także z dużymi plikami, więc nie musimy obawiać się, że narzędzie przeniesie tylko część plików. Nie ma również mowy o ewentualnej utracie danych w trakcie zgrywania zawartości nośnika na dysk twardy naszego peceta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!