All Free OCR All Free OCR 8.8.1

Strona główna Windows Biuro Rozpoznawanie tekstów OCR
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Free OCR to darmowe narzędzie do konwertowania zeskanowanych dokumentów do plików tekstowych.

Wielokrotnie spotykamy się z sytuacją, w której po zeskanowaniu dokumentu jest on dostępny na komputerze w formie pliku graficznego, a my potrzebujemy skopiować znajdujące się w nim akapity do edytora tekstu. Warto wtedy skorzystać z narzędzia wykorzystujące optyczne rozpoznawanie znaków, czyli OCR.

All Free OCR umożliwia wyodrębnianie tekstu z obrazów zapisanych jako JPG, PNG, BMP, TIF, GIF i nie tylko. Program zawiera także opcję podglądu dokumentów PDF i pozwala na zmianę autora, tytułu, tematu bądź innych metadanych. Całość jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga do działania innej przeglądarki PDF-ów (np. Acrobat Readera).

Chcąc zabezpieczyć swoje pliki, możemy nadać im hasło. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by dokument utworzony za pomocą All Free OCR zawierał także cyfrowy podpis.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!