All Free Ringtone Maker All Free Ringtone Maker 8.8.2.4

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Tworzenie motywów i dźwięków
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Free Ringtone Maker to darmowa i bardzo prosta w obsłudze aplikacja do tworzenia dzwonków telefonicznych.

Co prawda dziś możemy po prostu ściągnąć z Internetu wybrane pliki dźwiękowe, a następnie korzystać z nich na telefonie w formie dzwonków, wciąż znajdują się miłośnicy tworzenia własnych nagrań, które będą powiadamiać ich o nadchodzącym połączeniu telefonicznym (na przykład w sytuacji, kiedy chcemy wyciąć refren z ulubionej piosenki).

All Free Ringtone Maker pozwala na tworzenie dzwonków telefonicznych z dowolnych plików dźwiękowych lub też nagrań znajdujących się na nośniku CD Audio. Użytkownik może określić czas trwania powiadomienia dźwiękowego, a także odpowiednio zmodyfikować go, dodając chociażby efekt echo, zwiększając lub zmniejszając głośność czy też łącząc jeden dzwonek z drugim.

Po stworzeniu dzwonka, swoje dzieło możemy zapisać na dysku twardym w formacie MP3, WAV, OGG lub WMA.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!