All Free YouTube to MP3 Converter All Free YouTube to MP3 Converter 8.8.2.4

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Free YouTube to MP3 Converter to bezpłatne narzędzie przeznaczone głównie do pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube i konwertowania ich do plików dźwiękowych (nie tylko MP3).

Poza wspomnianym, najpopularniejszym formatem, czyli MP3, All Free YouTube to MP3 Converter obsługuje również między innymi WMA i WAV. Program umożliwia ściąganie teledysków z YouTube’a w trybie wsadowym, a następnie pozwala na wyodrębnianie z nich ścieżki audio. Za pomocą tego narzędzia możemy również konwertować pliki wideo do popularnych formatów (np. MPEG 4 czy FLV).

All Free YouTube to MP3 Converter oferuje wbudowany DVD Ripper, który służy do zgrywania na dysk twardy komputera filmów zapisanych na DVD. Dzięki niemu utworzymy na przykład kopię zapasową posiadanego nośnika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie ma plusów
szpieguje, instaluje badziew pomimo dodania do ulubionych, nie działa
ocena użytkownika
21.12.2018 19:20 • Recenzja do wersji 8.8.1

Uwaga ! Ten program to śmieć ! Nawet gdy zachowuje się uważność przy instalacji, to instaluje syf szpiegujący, wyświetla zapytania o zarobki w rodzinie i wiele innych, a przede wszystkim nie działa. Konwesja plików z YT sprowadza się do wykastrowania pliku z obrazu, pozostaje sam dźwięk w formacie video, nie można tego odtworzyć na mp3 jce.