All Out Race 2: Pi 2.1.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ile różnych gatunków gier można upakować w ambitnym niezależnym projekcie? Bezpłatne All Out Race 2: Pi udowadnia, że naprawdę wiele. Miks wyszedł z tego iście nieziemski. Mamy do czynienia z tytułem łączącym pewne elementy z wyścigów, przygodówek, platformówek, strzelanek, a do tego lecimy na czas, omijając liczne przeszkody. W gruncie rzeczy to zręcznościówka, lecz jak niesamowicie urozmaicona.

Do przebycia jest wiele interesujących etapów. Każdy ma niemniej formę tunelu. Start rozpoczynamy niczym filmowy Indiana Jones, gdyż z tyłu toczy się na nas ogromna kamienna kula. Nie ma więc powrotu. Należy stale przeć do przodu, ale po drodze też zbierać klejnoty. W ich zlokalizowaniu pomaga podręczna mini mapa w rogu ekranu. Poza tym w szaleńczym pędzie omijamy przeszkody oraz korzystamy ze skoczni.

Trzeba znaleźć złoty środek między unikaniem zagrożenia, a delikatnym podejściem do niektórych obiektów. Czasem strzelają do nas działa czy armaty, więc trzeba uniknąć ognia i je zlikwidować, a kiedy indziej należy trafić w wybraną bramkę lub wyeliminować potwora, by przelecieć dalej. Potem dochodzą do tego przykładowo ruchome kładki, kiedy wypada zwolnić, by z nich nie spaść. Zabawa jest świetna. Gra uczy cierpliwości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

poziom trudności, grafika i wykonanie
brak
ocena użytkownika
29.03.2016 11:24 • Recenzja do wersji 2.1.0

Bardzo ciekawa i wciągająca gra. Połączenie wielu gatunków w dobrym stylu. Wykonanie i możliwości gracza na wysokim poziomie. Jest to świetna propozycja na długie i nudne wieczory. Plus za wymagający poziom trudności.