r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AllCast 2.0.5.0

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń

AllCast pozwala nam na udostępnianie mediów zgromadzonych w pamięci naszego telefonu (bądź też współpracujących z aplikacją usług) na ekran smart TV oraz wybranych urządzeń.

Galeria programu

AllCast wspiera takie rozwiązania jak: Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox 360, Xbox One, Roku, WDTV, wybrane smart TV czy też pozostałe urządzenia ze wsparciem dla DLNA. Ilość obsługiwanych rozwiązań jest spora. Do poprawnego działania aplikacji niezbędne jest podłączenie obu urządzeń do tej samej sieci Wi-Fi. Po wykryciu z poziomu AllCast nowego urządzenia, możemy przystąpić do parowania.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród wspieranych formatów znajdziemy zarówno pliki graficzne, muzyczne jak i dźwiękowe. Są one pobierane z kolekcji naszego telefonu, dodatkowo z aplikację możemy zintegrować Google +, Dysk Google i Dropbox. Nawigacja podczas przesyłania informacji jest wygodna i czytelna. AllCast dysponuje interfejsem w języku polskim.

Rozczarowuje stabilność aplikacji. Losowo restartuje się przy wyborze plików do przesłania. Problemy miewa zwłaszcza z formatami wideo. Wersja darmowa pozwala jedynie na 5 minut połączenia. W tym czasie można zapoznać się jak AllCast współpracuje z naszymi urządzeniami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.