r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

All-In-One Toolbox (Odkurzacz)

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu

All-In-One Toolbox to aplikacja, dzięki której można nieco usprawnić pracę smartfonu oraz tabletu z systemem operacyjnym Android.

Galeria programu

Tego typu programów, zwanych "sprzątaczami systemu", w sklepie Google Play jest całkiem sporo, dlatego nie zawsze jest jasne, który wybrać bez ryzyka, że korzystanie z niego zrobi krzywdę naszemu smartfonowi. All-In-One Toolbox jest tym, który warto wypróbować, choćby z racji liczby dostępnych w nim funkcji.

Program przede wszystkim pozwala przeskanować system pod katem tzw. plików śmieci, czyli zalegających w różnych folderach plików, które niepotrzebnie zajmują miejsce w pamięci urządzenia i spowalniają jego pracę. Możemy też sprawdzić, które aplikacje używają pamięci RAM i zamknąć ręcznie te, które zbyt śmiało poczynają sobie z zasobami smartfonu.

W sekcji "Przybornik" aplikacji znajdziemy mnóstwo innych opcji, m.in. tworzenia i przywracania kopii zapasowych, usuwania aplikacji systemowych (tryb root jest tutaj konieczny), przenoszenia aplikacji między pamięcią urządzenia i kartą SD, a także menadżera plików i wiele, wiele innych. Dla osób lubiących mieć szybki dostęp do ważnych funkcji w smartfonie przewidziano zaś opcję ustawienia informacji od All-In-One Toolbox w pasku powiadomień systemu. To tylko niektóre z funkcji programu, a tę listę można jeszcze poszerzyć dzięki dodatkom do niego, które można doinstalować ze sklepu Google Play. Możliwości jest zatem bardzo dużo i każdy, kto szuka dobrej aplikacji do czyszczenia systemu Android, w All-In-One Toolbox powinien znaleźć coś dla siebie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.