AllMedia Grabber 6.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AllMedia Grabber to specjalistyczne narzędzie przydatne w przypadku kiedy chcielibyśmy wyodrębnić grafikę, ikony lub multimedia ukryte w plikach programów, ale nie tylko. Program doskonale radzi sobie z "wyciąganiem" wspomnianych składników z plików wykonywalnych, bibliotek DLL czy baz danych.

Program daje możliwość skanowania wybranych przez użytkownika plików, jak również całej zawartości dysku w poszukiwaniu możliwych do wyodrębnienia danych. Aktualnie wśród obsługiwanych formatów, które możliwe są do wyodrębnienia przy użyciu AllMedia Grabber znajdziemy następujące formaty graficzne: ICO, CUR, ANI, BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, PCX, IFF, TGA, EMF, PPM, wideo: AVI, BIK, FLC, SWF, ASF/WMV oraz audio: MID, MP3, WAV i OGG.

Narzędzie pozwala wyszukiwać składniki graficzne i multimedialne w plikach wykonywalnych, dynamicznych bibliotekach DLL, RAW, dokumentach stworzonych w pakiecie Microsoft Office, PDF i wielu innych. AllMedia Grabber integruje się z powłoką systemu Windows i umożliwia podgląd poszczególnych komponentów bezpośrednio w oknie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #2 11.01.2016 13:09

@memnon: Niestety promocja się skończyła. Ale jak mówią "kto szuka ten znajdzie"

memnon   8 #1 18.05.2014 17:22

AllMedia Grabber Standard 6.2 dzisiaj za darmo : http://www.giveawayoftheday.com/allmedia-grabber-6-2/ .