AllOff AllOff 6.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AllOff to darmowe (do zastosowań domowych) narzędzie, z pomocą którego zaoszczędzimy energię elektryczną zużywaną przez komputer lub laptop gdy ten znajduje się w stanie bezczynności. Daje ono możliwość m.in. wyłączenia urządzenia gdy jest ono nie używane.

Program pozwala na monitorowanie takich czynników jak aktywność klawiatury oraz myszki, użycie procesora, a nawet transfer danych przychodzących do komputera i na ich podstawie podjąć może działanie mające na celu np. oszczędzanie energii lub ochronę prywatnych danych użytkownika. AllOff oferuje opcje umożliwiające po zadanym czasie bezczynności wyłączenie komputera, zahibernowanie, odcięcie zasilania, uśpienie lub jego ponowne uruchomienie.

Na tym jednak możliwości tego niewielkiego narzędzia się nie kończą. W opcjach konfiguracyjnych możemy zdefiniować aby program czekał na zapisanie np. tworzonych dokumentów, wymusił zamknięcie uruchomionych aplikacji lub poczekał jakiś czas na reakcję użytkownika, mogącą powstrzymać jego działanie. Znajdziemy w nich również ustawienia warunków bezczynności (m.in. procentowe użycie procesora, poziom transferu itp.), których spełnienie zainicjuje wykonanie zleconego zadania.

Uwaga!

  1. Narzędzie jest bezpłatne do użytku prywatnego, jednak wymagana jest jego rejestracja, którą przeprowadzić możemy na stronie producenta. Na podany przez użytkownika adres e-mail w wyniku rejestracji przesłany zostanie niezbędny do uruchomienia programu klucz licencyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!