reklama

AllPlayer 3.0 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Marbit

udostępnił kolejną wersję odtwarzacza multimedialnego AllPlayer. Obecnie na liście Top 20 najczęściej pobieranych programów odtwarzacz znajduje się na drugiej pozycji (2 469 800 pobrań) tuż za bezpłatnym programem antywirusowym Avast. Być może pojawienie się wersji 3.0 przywróci AllPlayera na pierwszą pozycję wśród najchętniej pobieranych programów.

W wersji 3.0 pojawiły się dwa nowe filtry, dzięki filtrowi audio dostępny jest nowy panel (equalizer i przy okazji możliwość wyświetlenia spectrum dźwięku), filtr wideo umożliwia obracanie obrazu, polepszanie ostrości itp. Lepiej funkcjonuje również funkcja zrzutu ekranu. Pojawiła się opcja DivX Muxer - jeżeli film z napisami w ALLPlayrze w systemie Windows odtwarzany jest poprawnie, wciskając jeden klawisz można go zapisać w odpowiednim formacie DIVX, tak aby odtwarzany był na stacjonarnym odtwarzaczu DVD oczywiście wraz z napisami. Dla estetów ważną informacją może być zmiana systemu skórek (stare nie będą działały). Ulepszono system LiveUpdate. AllPlayer 3.0 jest w pełni zgodny z systemem Windows Vista.

Poprawiono również wiele elementów, ALLPlayer działa obecnie poprawnie w przypadku, gdy w systemie nie został zainstalowany Windows Media Player (wersja ALLPlayer V2.4 miała z tym problem), wersja 3.0 poprawnie odtwarza pliki zabezpieczone (DRM), poprawiono poważny błąd (czarny ekran zamiast obrazu z filmu) występujący na niektórych konfiguracjach sprzętowych, usunięto błąd generujący problemy przy odtwarzaniu filmów DVD. Ponadto wprowadzono szereg innych, drobnych poprawek.

AllPlayer 3.0 dostępny jest w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało