AllPlayer z IVONĄ

Strona główna Aktualności

O autorze

Marbit udostępnił już wersję 2.2.9 odtwarzacza AllPlayer. Program między innymi został wyposażony w nowy instalator, ulepszony został moduł LIVEUpdate. Ponadto nowa wersja wzbogacona została o obsługę nowych rodzajów plików (np. RMVB), a także odpowiednie kodeki. Dodatkowo usunięte zostały drobne błędy, wprowadzono również pomniejsze poprawki.

Co szczególnie ciekawe nowa wersja dostępna jest też z oznaczeniem 2.2.L. "L" w tym przypadku oznacza lektora. 2.2.L jest udostępniana w pakiecie wraz z bardzo dobrym syntezatorem mowy firmy IVO Software, jest również optymalnie skonfigurowana w kierunku współpracy obu aplikacji. IVONA dostępna jest wprawdzie w wersji demo ale można z powodzeniem zapoznać się z technologią i sprawić sobie trochę frajdy gdy IVONA czyta napisy w filmie.

Syntezator mowy IVONA w wersji demo pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Inne programy multimedialne, najnowszą wersję AllPlayera pobrać można natomiast w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video. Plik zawierający zarówno odtwarzacz jak również syntezator (AllPlayer 2.2.L) pobrać można ze strony IVO Software

© dobreprogramy
s