Allavsoft Allavsoft 3.23.3.7702

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Allavsoft to narzędzie do pobierania materiałów wideo z rozmaitych serwisów, takich jak chociażby YouTube, Facebook, Dailymotion czy wielu, wielu innych. Łącznie aplikacja obsługuje ponad 100 stron internetowych udostępniających filmy.

Na uwagę zasługuje fakt, że Allavsoft pozwala na ściągnie plików w wysokich i niskich rozdzielczościach. Program obsługuje zarówno 4K, HD 2k, HD 1080p, HD 720p, jak również 480p, 360p, a nawet 240p.Znajdziemy tu również opcję konwertowania filmów do najpopularniejszych formatów, czyli: MP4, AVI, WMV, MOV, MPEG-1, MPEG-2, VOB, ASF, RMVB, DV, TS, Apple ProRes, WebM, FLV, OGV i nie tylko.

Allavsoft pozwala również na wyodrębnienie ścieżki dźwiękowej z danego filmu. Pliki dźwiękowe mogą zostać zapisane jako: MP3, WMA, WAV, AAC, AAC, Apple Lossless M4A, AIFF, RA, FLAC, OGG, AU i inne.

Warto wspomnieć, że Allavsoft może pracować w trybie wsadowym, dzięki czemu w krótkim czasie pobierzemy i skonwertujemy wiele plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!