Allegro Allegro 2.0.3.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Allegro, największy w Polsce serwis aukcyjny, oferuje sprawnie działającą stronę mobilną. Nie wszystkim jednak to wystarcza — dla nich przygotowano dedykowaną aplikację, której największym walorem jest to, że dostosowuje wygląd ofert do interfejsu Windows Phone.

Aplikacja daje dostęp do wszystkich najważniejszych elementów. Za jej pomocą możemy wyszukiwać oferty po słowach kluczowych lub ręcznie wybierając kolejne kategorie przedmiotów. Istnieje także możliwość znajdowania ofert po kodzie kreskowym, który można w łatwy sposób zeskanować po wybraniu odpowiedniej opcji. W aplikacji nie mogło też zabraknąć dostępu do panelu Moje Allegro, w którym po zalogowaniu możemy przejrzeć listę licytowanych, kupionych lub sprzedanych przedmiotów, obserwowanych ofert, zleconych wpłat i komentarzy. Oprócz tradycyjnych ofert od innych użytkowników, program pobiera także te zakwalifikowane do Okazji Allegro, w których można znaleźć przedmioty z ceną obniżoną o kilkadziesiąt procent. Sześć ostatnio przeglądanych ofert zapisywanych jest w historii.

Po wybraniu interesującej oferty, aplikacja początkowo wyświetla jedynie najważniejsze informacje — główne zdjęcie, cenę, liczbę sztuk i ofert kupna, czas pozostały do końca, lokalizację i nazwę sprzedawcy. Wystarczy jednak wybrać któryś z bocznych ekranów, by ujrzeć opis lub parametry przedmiotu, jak również dane dotyczące dostawy i płatności. Wybrany przedmiot można oczywiście bez problemu kupić lub dodać do obserwowanych, ale aplikacja posiada jeszcze jedną ciekawą opcję — możliwość przypięcia oglądanej oferty do ekranu Start. Dzięki temu pojawi się na nim dynamiczny kafelek, wyświetlający na przemian zdjęcie lub nazwę i datę zakończenia oferty.

W najnowszej wersji aplikacji autorzy zauważalnie poprawili działanie wyszukiwarki. Zakres poszukiwań można zawęzić do wybranej kategorii lub konkretnego sprzedającego, a następnie sortować wyniki według dowolnego kryterium. Zwiększono także możliwości filtrowania – program pozwala wybrać szczegółowe parametry przedmiotu, typ oferty (wszystkie, kup teraz, licytacje), określić minimalną i maksymalną cenę, lokalizację, możliwość odbioru osobistego lub darmowej wysyłki, jak również to, czy sprzedawca musi spełniać Standard Allegro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!