r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Allegro dementuje informacje o lukach

Strona główna Aktualności

Przedwczoraj pojawiły się informacje o lukach w bezpieczeństwie systemu aukcyjnego Allegro. Jak poinformował serwis Hacking.pl, błąd pozwalał na kradzież danych użytkowników i dostęp do strefy administracyjnej.

Serwis Hacking.pl otrzymał od Pana Patryka Tryzubiaka (PR Managera Allegro) sprostowanie, w którym zdementował on informacje o braku zabezpieczenia serwisu. Równocześnie jednak potwierdzono istnienie sytuacji opisanej przez serwis, jednak nadużyciem nazwano stwierdzenie, że poziom zabezpieczeń Allegro jest zerowy. Poruszono także kwestię długiego czasu reakcji: Faktycznie nasza reakcja na maila Pana Łukasza była spóźniona. Nie wynikało to jednak ze złej woli pracowników naszego serwisu. Po prostu mail ten trafił do kolejki w formularzu zgłoszeniowym. [...] W momencie gdy dotarliśmy do informacji od Pana Łukasza nasz dział techniczny rozpoczął natychmiastowe prace nad poprawieniem bezpieczeństwa naszego serwisu.

Całość sprostowania Allegro wraz z ciekawym komentarzem przeczytać można w serwisie Hacking.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.