r   e   k   l   a   m   a
reklama

Allegro rezygnuje z e-booków, pożegnalna zniżka ważna tylko dzisiaj

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Tylko do 23 grudnia będzie dostępna możliwość kupna ebooków w internetowej księgarni Ebooki Allegro. Nie ma jednak powodów do paniki. Cieszący się sporym zainteresowaniem serwis sprzedaży elektronicznych książek Allegro nie zostanie całkowicie zlikwidowany, a zyska wkrótce całkowicie nową formę. Z tej okazji przygotowano specjalną pożegnalną promocję.

Księgarnia powstała 29 października 2012 roku i trudno mówić, że w dniu premiery spotkała się ze szczególnie ciepłym przyjęciem. Mieszane uczucia budziła nietypowa nawigacja, nawiązująca budową do półek na książki. Z ostrą krytyką spotkały się także wysokie ceny, będące niekiedy wyższe niż kwoty, które należy zapłacić za papierowe wydania.

Z czasem jednak przedsięwzięcie spotykało się z coraz większym zainteresowanie czytelników i zyskiwało na popularności, między innymi dzięki promocjom i rabatom kaskadowym. Dziś jednak pojawiła się informacja, że dotychczasowa koncepcja internetowej księgarni nie może być dalej rozwijana i zostanie wkrótce zastąpiona platformą sprzedażową. Ta będzie oparta o model sprzedaży polegający na pośredniczeniu pomiędzy kupującym a największymi księgarniami internetowymi w Polsce. Dotychczas zakupione pliki będzie można pobierać do 31 marca 2015 roku, jednak możliwe, że ten okres zostanie wydłużony.

Z tej okazji twórcy Allegro przesłali do czytelników pożegnalną wiadomość, w której poinformowali także o ostatnim, czterdziestoprocentowym rabacie na wszystkie ebooki, z którego można będzie skorzystać tylko dzisiaj. Wystarczy wykorzystać kod rabatowy „last-minute”.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem