reklama

Allegro.pl uruchamia Sklepy

Strona główna Aktualności

O autorze

Wystawienie przedmiotu na 30 dni, tworzenie własnych kategorii, możliwość przygotowania pięciu stron informacyjnych, własne logo i kilka szablonów kolorystycznych - to tylko niektóre usprawnienia jakie wprowadziło Allegro.pl, uruchamiając Sklepy.

Wprowadzenie nowej usługi jest odpowiedzią serwisu na prośby zgłaszane przez Użytkowników. Dzisiaj, aby założyć sklep w Allegro.pl, należy wykazywać się 10 pozytywnymi komentarzami i brakiem blokady sprzedaży. Uruchamiając sklep możemy wystawić dowolną ilość przedmiotów przez 30 dni. Abonament jest dla tej usługi stały i wynosi 25 zł. Oprócz tego, serwis pobiera prowizję od sprzedaży - tak jak dzieje się to przy tradycyjnej transakcji aukcyjnej.

Wprowadzenie sklepów to dla nas duże wyzwanie. Przestajemy być serwisem stricte aukcyjnym, a zaczynamy być wielką, wirtualną platformą handlową - mówi Bartek Szambelan, z Zespołu Allegro. - Liczymy, że dzięki Sklepom pozyskamy nowych użytkowników oferujących towary, których sprzedaż w Allegro dotychczas była mniej opłacalna (np. artykuły ekskluzywne, które dość rzadko się sprzedają). Ponadto jest to także znakomite miejsce do zaprezentowania swojej pełnej oferty - dodaje Szambelan.

W tej chwili Sklepy są dostępne w wersji beta. Stopniowo dodawane będą do nich nowe funkcje. - Przy ich wprowadzaniu będziemy brali pod uwagę zdanie Użytkowników. Zależy nam na ich opinii na temat nowego produktu - stwierdza Szambelan. Więcej informacji na temat nowej usługi "Sklepy" można znaleźć na stronach Allegro.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama