Alliance of Valiant Arms

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Alliance of Valiant Arms to sieciowy, militarny FPS, w którym toczy się ostra walka pomiędzy dwoma potężnymi frakcjami - wspieraną przez Stany Zjednoczone Unią Europejską, a Federacją Neorosyjską - uwikłanymi w całkowicie nieautentyczny konflikt wywołujący działania wojenne, w których właśnie przyjdzie nam uczestniczyć.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki: Annihilation, polega na zadaniu przeciwnej drużynie jak największej liczby strat, by ta odsunęła się od walki, Demolition - w celu zakończenia i wygrania rundy należy podłożyć specjalny ładunek pod jeden z dwóch wyznaczonych do tego celu punktów, Escort - należy bronić czołgu w taki sposób, by ten w ściśle określonym czasie dotarł do wyznaczonego celu, Convoy - należy przetransportować strzeżony obiekt w inny obszar mapy, A.I Mission - tu celem jest przeżyć jak najdłużej i nie dać się wyśledzić wrogim oddziałom, Domination - gdzie obie strony rywalizują o dominację nad konkretnym obiektem oraz FFA (Free For All), stanowiący coś w rodzaju ćwiczeń wojskowych, gdzie każdy dla każdego jest wrogiem - by go wygrać indywidualnie należy zdobyć jak najwyższy wynik przed upływam określonego czasu. Warto wspomnieć, iż do każdego z wymienionych trybów przynależy co najmniej kilka zróżnicowanych map, na których możemy sprawdzać swoje zdolności i umiejętności w odmiennych warunkach terytorialnych.

Alliance of Valiant Arms cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Mamy wpływ na jej wygląd, wyposażenie bojowe oraz doposażanie jej w trakcie trwania gry, a dzięki prowadzonym operacjom bojowym i odnoszonym w nich sukcesom przyporządkowujemy jej coraz wyższe stopnie wojskowe, począwszy od stażysty poprzez kaprala, sierżanta, następnie porucznika, kapitana, aż do pułkownika zyskując tym samym większe uznanie w oczach innych graczy, a także u samego przeciwnika.

Istnieje również możliwość zmiany klasy naszej postaci w zależności od typu działań jakimi chcemy się zająć w konkretnej misji. Możemy wczuć się w rolę żołnierza uniwersalnego będącego zarazem kimś w rodzaju filaru zespołu i poprowadzić całą akcję według własnej strategii, wojownika będącego mistrzem walki z bliskiej odległości, gdy mamy ochotę znaleźć się w sercu ognia i poczuć walkę z bliska, chociażby wręcz lub też snajpera, który musi wykazać się sprytem, przebiegłością, a następnie skuteczną precyzją.

A.V.A. to nowoczesny, militarny FPS bardzo mocno osadzony we współczesnych realiach wojennych. Posiada doskonałą ścieżkę dźwiękową, wysoki realizm zachowań oraz ruchu postaci jak również przebiegu całej akcji gry. Alliance of Valiant Arms potrafi wciągnąć na całe godziny przenosząc gracza w brutalną, wojenną rzeczywistość umieszczając go bezpośrednio na pierwszej linii frontu.


Uwaga:

W celu instalacji gry należy pobrać specjalny program ijji REACTOR, dzięki któremu pobierzemy plik instalacyjny z dedykowanego serwera. Następnym krokiem jest obowiązkowa rejestracja, której można dokonać właśnie dzięki ijji REACTOR. Ostatnie co należy zrobić, to uzbroić się w odrobinę cierpliwości przy pierwszym pobieraniu update'u do gry ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!