r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AlomWare Reset 3.07

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AlomWare Reset to niewielka aplikacja, która symuluje restart dysku twardego, przeprowadzając te same procesy, jakie odbywają się w trakcie standardowego ponownego uruchomienia naszego komputera.

Galeria programu

Wystarczy jedno kliknięcie, by AlomWare Reset zamknął wszystkie otwarte okna programów i aplikacji, zwolnił i zoptymalizował pamięć operacyjną, a także zakończył procesy niesystemowe, by skonfigurować komputer tak, jakby dopiero co został uruchomiony. Co ciekawe jednak, w przypadku opisywanego narzędzia, cala operacja przeprowadzana jest maksymalnie w 10 sekund!

AlomWare Reset zawiera także bardzo interesującą funkcję "snapshot". Program jest w stanie zapamiętać wszystkie uruchomione aplikacje, otwarte okna oraz procesy. Po wykonaniu "snapshota" można włąćzyć dodatkowe programy, by później zamknąć je przy użyciu jednego kliknięcia, przywracając system do stanu w momencie utworzenia "snapshota".

Nieskomplikowany i bardzo prosty w obsłudze interfejs sprawia, że AlomWare Reset może być wykorzystywany zarówno przez mniej, jak i bardziej doświadczonych odbiorców, nie tylko w biurze, ale także w domowym zaciszu. Przed rozpoczęciem symulacji restartu na ekranie pojawia się stosowny komunikat informujący użytkownika, jakie czynności zostaną przeprowadzone i jakie konsekwencje może nieść za sobą wykonanie takiej operacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Razzor   6 #1 28.11.2016 12:41

Bardzo ciekawy program i jedyny w swoim rodzaju bo drugiego takiego nie ma.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.