r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AlomWare Reset 3.09.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AlomWare Reset to niewielka aplikacja, która symuluje restart dysku twardego, przeprowadzając te same procesy, jakie odbywają się w trakcie standardowego ponownego uruchomienia naszego komputera.

Galeria programu

Wystarczy jedno kliknięcie, by AlomWare Reset zamknął wszystkie otwarte okna programów i aplikacji, zwolnił i zoptymalizował pamięć operacyjną, a także zakończył procesy niesystemowe, by skonfigurować komputer tak, jakby dopiero co został uruchomiony. Co ciekawe jednak, w przypadku opisywanego narzędzia, cala operacja przeprowadzana jest maksymalnie w 10 sekund!

AlomWare Reset zawiera także bardzo interesującą funkcję "snapshot". Program jest w stanie zapamiętać wszystkie uruchomione aplikacje, otwarte okna oraz procesy. Po wykonaniu "snapshota" można włąćzyć dodatkowe programy, by później zamknąć je przy użyciu jednego kliknięcia, przywracając system do stanu w momencie utworzenia "snapshota".

Nieskomplikowany i bardzo prosty w obsłudze interfejs sprawia, że AlomWare Reset może być wykorzystywany zarówno przez mniej, jak i bardziej doświadczonych odbiorców, nie tylko w biurze, ale także w domowym zaciszu. Przed rozpoczęciem symulacji restartu na ekranie pojawia się stosowny komunikat informujący użytkownika, jakie czynności zostaną przeprowadzone i jakie konsekwencje może nieść za sobą wykonanie takiej operacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Razzor   6 #1 28.11.2016 12:41

Bardzo ciekawy program i jedyny w swoim rodzaju bo drugiego takiego nie ma.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.