reklama

Alpha Protocol i Still Life 75% taniej w tygodniowej wyprzedaży na Steamie

Strona główna Aktualności

O autorze

Chyba nikt z nas nie lubi dużo płacić, a nie da się ukryć, że gry na Steamie tanie nie są. Na szczęście mamy rozwiązanie tego problemu. Wystarczy korzystać z jego tygodniowych wyprzedaży aby zaoszczędzić nawet 90 proc. ceny danej gry.

Tym razem w promocji możemy znaleźć między innymi Alpha Protocol za 3,75 euro. Gra, określana jako szpiegowskie RPG, wyszła ze studia Obsidian Entertainment. Gracz wciela się w postać Michaela Thortona, będącego tajnym agentem, pracującym w tytułowej organizacji. W trakcie pierwszego śledztwa w grze dowiadujemy się o spisku, który zagraża politycznej równowadze świata. Sytuacja zmusza nas do rozpoczęcia działania na własną rękę i zerwania kontaktu z Alpha Protocol.

Warta odnotowania jest także 75-procentowa obniżka na obie części Still Life. Pierwsza odsłona koncentruje się na wytropieniu seryjnego mordercy, którego poszukuje agentka FBI, Victoria McPherson. Kiedy ma ona okazję odwiedzić dom swojego dziadka, odkrywa nowe ślady dotyczące sprawy oraz dowiaduje się, że identyczne morderstwa popełniano kilkadziesiąt lat temu. Po tym odkryciu gra przenosi nas do roku 1929, gdzie przejmujemy kontrolę nad dziadkiem Victorii, także pracującym dla federalnego biura śledczego. Gracz musi odkryć podobieństwa w śledztwach agentki i jej krewnego by wytropić mordercę. Druga część gry pozwoli nam znowu wcielić się w Victorię i poprowadzić nową sprawę. Obie odsłony możemy zakupić za 3,74 euro.

Poza tymi dwoma głośnymi tytułami, możemy zakupić, między innymi, Post Mortem, będące mroczną przygodówką czy Frozen Hearth, które jest strategią czasu rzeczywistego w klimatach fantasy. Można także zakupić zestaw czterech części FlatOut za 9,99 euro. Więcej informacji oraz listę wszystkich dostępnych gier można znaleźć na stronie promocyjnej Steama.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama