AltSearch AltSearch 1.4.1 dla LibreOffice

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AltSearch to dodatek dla pakietów OpenOffice i LibreOffice, zastępujący domyślne okno dialogowe wyszukiwania i zastępowania. Dodatek wprowadza wyszukiwanie z użyciem wyrażeń regularnych i różnych właściwości tekstu.

Dodatek pozwala korzystać z rozbudowanych wyrażeń regularnych i pozwala zastępować teksty składające się z kilku akapitów, a także bloki tekstu znajdujące się między dwoma określonymi delimiterami, co jest bardzo przydatne przy edycji plików CSV i list. Dodatek pozwala wykonać w jednej iteracji kilka wyszukiwań i zastąpień. jako zastępujący tekst można wykorzystać zawartość schowka.

Ponadto AltSearch może wyszukiwać i zastępować zakładki, notatki, pola tekstowe, stopki, nagłówki, hiperłącza, pola tabel, opisy grafik i wiele innych elementów dokumentów. Ponadto można znajdować i zastępować style akapitów, znaków, odnośników i list, a także inne parametry. Rozszerzenie jest nawet w stanie znaleźć podobnie sformatowane fragmenty tekstu.

W dokumencie można także wyszukiwać i zamieniać znaki na podstawie wartości heksadecymalnej w tablicy znaków. Przy każdym wyszukiwaniu podana zostanie liczba wystąpień w dokumencie, a wyniki wyszukiwania można zapisać w osobnym pliku.

Dodatek pozwala też pracować na kilku plikach, ładowanych w kolejce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!