r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Alter 1.9.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Alter to aplikacja, która dzięki działaniu sztucznej sieci neuronowej może zamienić zwykłe zdjęcie w obraz, szkic albo komiks. Wystarczy podać styl, jaki chcemy osiągnąć, by sztuczna inteligencja zmiksowała zdjęcie z nim. Co ciekawe, w tej aplikacji można podać także własny obraz jako wzór stylu, czym warto się pobawić.

Galeria programu

Aplikacja pozwala wybrać zdjęcie z rolki lub zrobić aparatem iPhone'a. Warto pamiętać, że zdjęcia zawsze będą kwadratowe. Kolejnym krokiem jest wybranie efektu, przy czym można skorzystać z jednego ze znanych dzieł sztuki jako wzoru, albo podać własny obraz, który zostanie wysłany na serwery usługi razem ze zdjęciem. Po przetworzeniu w aplikacji zobaczymy gotowy obraz.

Aplikacja pozwala zapisać kilka wersji zdjęcia i od razu udostępnić na instagramie i Facebooku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
OPROGRAMOWANIE 06.08.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.