r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Alternate File Shredder 2.100

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Alternate File Shredder to darmowy i prosty w użyciu niszczyciel plików, którego użycie pozwoli mieć pewność, że skasowane dane będą niemożliwe do odzyskania.

Galeria programu

Jest to więc ciekawy program dla wszystkich, którzy przykładowo chcą sprzedać swój komputer wraz z dyskiem twardym, albo chcą mieć pewność, że wrażliwe dane nie wpadną, nawet przypadkiem, w niepowołane ręce. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i sprowadza się do dodania plików i folderów do listy w oknie programu, możliwe jest zarówno użycie funkcji "przeciągnij i upuść", jak i dodanie ich z poziomu samej aplikacji.

Dalej pozostaje już tylko dopasowanie kilku opcji i kliknięcie przycisku "Shred Files", aby na dobre skasować wybrane pliki. Program oferuje możliwość kilkukrotnego nadpisywania usuwanych plików losowymi danymi, skasowanie "na dobre" nawet takich detali jak nazwa pliku i jego wielkość, a dodatkowo możemy wyłączyć zabezpieczenie w postaci pytania o potwierdzenie usuwania danych, ignorowanie ochrony przed zapisem oraz wyłączenie programu i/lub systemu po zakończeniu pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.