Alternate Quick Audio Alternate Quick Audio 1.920

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Alternate Quick Audio to niewielka i bardzo prosta w użyciu aplikacja, która pomoże szybko stworzyć nagrania w formacie WAV lub MP3.

Pierwsze wrażenie program z pewnością robi niezbyt korzystne, interfejs nie wygląda zachęcająco, a do tego przypomina programy pisane dobre dziesięć lat temu. Pomimo systemu skórek, ciężko osiągnąć jakikolwiek zadowalający efekt. Sama funkcjonalność zaś po prostu działa - tak to najłatwiej opisać. Szereg przycisków pozwala na łatwe kontrolowanie funkcji aplikacji, nagrania możemy rozpoczynać i przerywać w dowolnym momencie, dostępny jest również cały czas pasek podglądu. Po odtworzeniu nagrania i upewnieniu się, że "wszystko gra", możemy efekt naszej pracy zapisać w formacie WAV lub MP3.

Prostota, ale działa. Podobnie sprawa ma się z wbudowanym konwerterem audio, który umożliwia konwersję pomiędzy szeregiem formatów, w tym MP3, WAV, OGG, AU, SAM, IFF i nie tylko. Posiada on również dodatkowe opcje, takie jak możliwość usuwania plików źródłowych po zakończeniu konwersji, wybór jakości oraz wpisanie podstawowych danych meta, jak nazwa wykonawcy, album i rok wydania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!