Amanote

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

Amanote to ciekawe narzędzie, które może ułatwić naukę czy też prezentację rozmaitych zagadnień poprzez dodawanie notatek do poszczególnych slajdów.

Po uruchomieniu Amanote należy skorzystać z techniki “przeciągnij i upuść”, by otworzyć projekt zapisany w formacie PPT, AMA lub PDF. Zobaczymy go na kolejnych stronach umieszczonych z lewej strony ekranu. Po prawej możemy wprowadzać natomiast rozmaite notatki związane z danym slajdem, korzystając z wbudowanego edytora tekstu. Na tym jednak nie koniec, bo każdy slajd opatrzymy zarówno komentarzem, jak i dowolną grafiką, wykresem, wzorami matematycznymi bądź chemicznymi, a także rysunkami poglądowymi. Dodatkowo kluczowe informacje wyróżnimy zakreślaczem.

Amanote umożliwia wyeksportowanie poszczególnych notatek do formatu PDF, a także pozwala na ich udostępnianie znajomym, członkom rodziny lub pracownikom za pośrednictwem uprzednio wygenerowanego kodu. Jeśli pracujemy w domu i poza nim, mamy do dyspozycji opcję synchronizacji swoich notatek między rozmaitymi urządzeniami poprzez wykorzystanie usługi zapisywania danych „w chmurze”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!