Amanote 1.0.8

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amanote to ciekawe narzędzie, które może ułatwić naukę czy też prezentację rozmaitych zagadnień poprzez dodawanie notatek do poszczególnych slajdów.

Po uruchomieniu Amanote należy skorzystać z techniki “przeciągnij i upuść”, by otworzyć projekt zapisany w formacie PPT, AMA lub PDF. Zobaczymy go na kolejnych stronach umieszczonych z lewej strony ekranu. Po prawej możemy wprowadzać natomiast rozmaite notatki związane z danym slajdem, korzystając z wbudowanego edytora tekstu. Na tym jednak nie koniec, bo każdy slajd opatrzymy zarówno komentarzem, jak i dowolną grafiką, wykresem, wzorami matematycznymi bądź chemicznymi, a także rysunkami poglądowymi. Dodatkowo kluczowe informacje wyróżnimy zakreślaczem.

Amanote umożliwia wyeksportowanie poszczególnych notatek do formatu PDF, a także pozwala na ich udostępnianie znajomym, członkom rodziny lub pracownikom za pośrednictwem uprzednio wygenerowanego kodu. Jeśli pracujemy w domu i poza nim, mamy do dyspozycji opcję synchronizacji swoich notatek między rozmaitymi urządzeniami poprzez wykorzystanie usługi zapisywania danych „w chmurze”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!