Amazon Chime 4.16.8849

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Amazon Chime to komunikator przeznaczony przede wszystkim dla firm, nastawiony na grupową komunikację i rozmowy z klientami. Wyróżnia się dopracowanym interfejsem i lekkością.

Zakres możliwości nie odbiega od tego co znajdziemy np. w Skype. Chime w podstawowej, darmowej wersji Basic obsługuje czat (wiadomości błyskawiczne) oraz rozmowy głosowe i wideorozmowy między dwiema osobami.

Wersja Plus za 2,50 USD za użytkownika miesięcznie, dodaje możliwość zarządzania z Active Directory, 1 GB miejsca na wiadomości użytkownika i możliwość podpięcia własnej domeny.

Wersja Pro wprowadza grupowe wideokonferencje, współdzielenie ekranu oraz nieograniczone połączenia VoIP – ale zapłacimy za to 15 USD za użytkownika miesięcznie.

Obecnie można wypróbować wersję Pro nawet bez dodawania swojej karty kredytowej przez 30 dni, po tym okresie zostaniemy przełączeni do wersji podstawowej, albo płacąc abonament pozostaniemy przy możliwościach Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Roger57   2 #2 28.12.2017 13:31

Zdecydowanie lepszy od konkurencji. Małe wymagania sprzętowe. Bardzo dobra jakość zarówno dźwięku jak i obrazu. Samoczynne wznawianie połączeń, nawet przy problemach z siecią. Jedyny problem jaki napotkałem to automatyczna zmiana poziomu dźwięku (obniżenie głośności) jeśli rozmówca powiedział coś głośniej,

  #1 10.10.2017 13:44

To koniec Skype.