Amazon Cloud Drive 1.9.1.147.0-google

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Amazon Cloud Drive to bardzo prosta aplikacja mobilna służąca do obsługi chmury internetowej znajdującej się w ofercie firmy Amazon. Dzięki niej użytkownik może przeglądać dane przechowywane na serwerze, wyświetlać zdjęcia, odtwarzać muzykę, a także strumieniować ją na inne urządzenia.

W celu zalogowania się do chmury wystarczy podać login i hasło do konta Amazon. Od tego momentu użytkownik uzyskuje dostęp do danych zgromadzonych na serwerach firmy. Aplikacja pozwala jedynie na przeglądanie danych, nie posiada opcji edycji, ani umieszczania nowych plików (można to zrobić za pomocą wersji webowej lub aplikacji dla systemów Windows i OS X).

Program umożliwia podgląd plików takich jak dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, a także zdjęcia. Jego zaletą jest możliwość odtwarzania plików muzycznych i filmów umieszczonych na Cloud Drive, a także przesyłanie linków do takich materiałów innym osobom. Program jest dostępny w angielskiej wersji językowej, Amazon udostępnia go za darmo, lecz plany subskrypcji w Cloud Drive są płatne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje mobilne mają nas zachęcić do Cloud Drive, chmury Amazonu

6
07.07.2015  •  Łukasz Tkacz

Amazon próbuje swoich sił na kolejnych rynkach, choć nie zawsze wychodzi mu to najlepiej. W ostatnim czasie firma zaprezentowała aplikacje mobilne do obsługi swojej chmury internetowej Cloud Drive. Jest to ciekawa alternatywa dla Dropboksa lub Google Drive, o ile szukamy nieograniczonej, a jednak płatnej przestrzeni dyskowej. Jak do tej pory Cloud Drive był w cieniu innych usług, bo choć oferuje ciekawe plany, nie zapewniał dostępu z poziomu smartfonów i tabletów. Jest to natomiast obecnie element niezbędny, jeżeli chcemy walczyć na rynku chmur internetowych. Do obsługi danych wykorzystać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy