Amazon Cloud Drive Amazon Cloud Drive 1.9.1.147.0-google

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Amazon Cloud Drive to bardzo prosta aplikacja mobilna służąca do obsługi chmury internetowej znajdującej się w ofercie firmy Amazon. Dzięki niej użytkownik może przeglądać dane przechowywane na serwerze, wyświetlać zdjęcia, odtwarzać muzykę, a także strumieniować ją na inne urządzenia.

W celu zalogowania się do chmury wystarczy podać login i hasło do konta Amazon. Od tego momentu użytkownik uzyskuje dostęp do danych zgromadzonych na serwerach firmy. Aplikacja pozwala jedynie na przeglądanie danych, nie posiada opcji edycji, ani umieszczania nowych plików (można to zrobić za pomocą wersji webowej lub aplikacji dla systemów Windows i OS X).

Program umożliwia podgląd plików takich jak dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, a także zdjęcia. Jego zaletą jest możliwość odtwarzania plików muzycznych i filmów umieszczonych na Cloud Drive, a także przesyłanie linków do takich materiałów innym osobom. Program jest dostępny w angielskiej wersji językowej, Amazon udostępnia go za darmo, lecz plany subskrypcji w Cloud Drive są płatne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!