r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon Cloud Drive 4.0.1.92

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amazon Cloud Drive to niewielka aplikacja do obsługi chmury internetowej oferowanej przez firmę Amazon. Dzięki niej nie tylko pobierzemy pliki z serwera na swój komputer, ale również dodamy nowe pliki do chmury.

Galeria programu

Program jest niezwykle prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu wystarczy podać swoje dane do konta Amazon, aby uzyskać dostęp do plików zgromadzonych w chmurze. Jeden z przycisków umieszczonych w interfejsie pozwala na pobranie wszystkich plików, dodawanie nowych odbywa się poprzez wybór interesujących nas folderów, lub przeciąganie danych do okna programu.

Interfejs aplikacji jest dostępny w języku angielskim i choć jest ona darmowa, do pełni działania wymaga wykupionej subskrypcji w ramach Amazon Cloud Drive. Darmowe konto pozwala jedynie na pobieranie już zapisanych danych jak np. książki wysyłane na czytniki Kindle. W celu wysyłania nowych plików konieczne jest wykupienie rocznej subskrypcji do przechowywania zdjęć, lub plików dowolnego typu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje mobilne mają nas zachęcić do Cloud Drive, chmury Amazonu

6
OPROGRAMOWANIE 07.07.2015 | Łukasz Tkacz

Amazon próbuje swoich sił na kolejnych rynkach, choć nie zawsze wychodzi mu to najlepiej. W ostatnim czasie firma zaprezentowała aplikacje mobilne do obsługi swojej chmury internetowej Cloud Drive. Jest to ciekawa alternatywa dla Dropboksa lub Google Drive, o ile szukamy nieograniczonej, a jednak płatnej przestrzeni dyskowej. Jak do tej pory Cloud Drive był w cieniu innych usług, bo choć oferuje ciekawe plany, nie zapewniał dostępu z poziomu smartfonów i tabletów. Jest to natomiast obecnie element niezbędny, jeżeli chcemy walczyć na rynku chmur internetowych. Do obsługi danych wykorzystać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.