Amazon Cloud Drive Amazon Cloud Drive 5.5.1

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amazon Cloud Drive to niewielka aplikacja do obsługi chmury internetowej oferowanej przez firmę Amazon. Dzięki niej nie tylko pobierzemy pliki z serwera na swój komputer, ale również dodamy nowe pliki do chmury.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu wystarczy podać swoje dane do konta Amazon, aby uzyskać dostęp do plików zgromadzonych w chmurze. Jeden z przycisków umieszczonych w interfejsie pozwala na pobranie wszystkich plików, dodawanie nowych odbywa się poprzez wybór interesujących nas folderów, lub przeciąganie danych do okna programu.

Interfejs aplikacji jest dostępny w języku angielskim i choć jest ona darmowa, do pełni działania wymaga wykupionej subskrypcji w ramach Amazon Cloud Drive. Darmowe konto pozwala jedynie na pobieranie już zapisanych danych jak np. książki wysyłane na czytniki Kindle. W celu wysyłania nowych plików konieczne jest wykupienie rocznej subskrypcji do przechowywania zdjęć, lub plików dowolnego typu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!