Amazon Cloud Drive 4.0.1.92

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amazon Cloud Drive to niewielka aplikacja do obsługi chmury internetowej oferowanej przez firmę Amazon. Dzięki niej nie tylko pobierzemy pliki z serwera na swój komputer, ale również dodamy nowe pliki do chmury.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu wystarczy podać swoje dane do konta Amazon, aby uzyskać dostęp do plików zgromadzonych w chmurze. Jeden z przycisków umieszczonych w interfejsie pozwala na pobranie wszystkich plików, dodawanie nowych odbywa się poprzez wybór interesujących nas folderów, lub przeciąganie danych do okna programu.

Interfejs aplikacji jest dostępny w języku angielskim i choć jest ona darmowa, do pełni działania wymaga wykupionej subskrypcji w ramach Amazon Cloud Drive. Darmowe konto pozwala jedynie na pobieranie już zapisanych danych jak np. książki wysyłane na czytniki Kindle. W celu wysyłania nowych plików konieczne jest wykupienie rocznej subskrypcji do przechowywania zdjęć, lub plików dowolnego typu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje mobilne mają nas zachęcić do Cloud Drive, chmury Amazonu

6
07.07.2015  •  Łukasz Tkacz

Amazon próbuje swoich sił na kolejnych rynkach, choć nie zawsze wychodzi mu to najlepiej. W ostatnim czasie firma zaprezentowała aplikacje mobilne do obsługi swojej chmury internetowej Cloud Drive. Jest to ciekawa alternatywa dla Dropboksa lub Google Drive, o ile szukamy nieograniczonej, a jednak płatnej przestrzeni dyskowej. Jak do tej pory Cloud Drive był w cieniu innych usług, bo choć oferuje ciekawe plany, nie zapewniał dostępu z poziomu smartfonów i tabletów. Jest to natomiast obecnie element niezbędny, jeżeli chcemy walczyć na rynku chmur internetowych. Do obsługi danych wykorzystać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję