r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon Cloud Drive 1.9.1

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Amazon Cloud Drive to oficjalna aplikacja do zarządzania danymi przechowywanymi w chmurze Amazonu. W przypadku iOS pozwala jedynie na przeglądanie już wgranych plików.

Aby skorzystać z aplikacji należy zalogować się na nasze konto. Zarówno interfejs programu jak i jego możliwości są mocno ograniczone. Amazon Cloud Drive to w dużej mierze jedynie czytnik danych umieszczonych w chmurze. Nie pozwala nam nawet na automatyczne przekazywanie zdjęć, od tego Amazon ma dodatkową aplikację.

Z poziomu ustawień możemy sprawdzić ilość dostępnego miejsca, a także zajętego (z podziałem na konkretne rodzaje danych). Foldery jak i pliki możemy udostępniać innym tworząc odpowiednie linki. Dla osób, które często korzystając z Amazon Cloud Drive aplikacja mobilna będzie dodatkowym udogodnieniem, niestety na tle konkurencyjnych rozwiązań prezentuje się ubogo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje mobilne mają nas zachęcić do Cloud Drive, chmury Amazonu

6
07.07.2015  •  Łukasz Tkacz

Amazon próbuje swoich sił na kolejnych rynkach, choć nie zawsze wychodzi mu to najlepiej. W ostatnim czasie firma zaprezentowała aplikacje mobilne do obsługi swojej chmury internetowej Cloud Drive. Jest to ciekawa alternatywa dla Dropboksa lub Google Drive, o ile szukamy nieograniczonej, a jednak płatnej przestrzeni dyskowej. Jak do tej pory Cloud Drive był w cieniu innych usług, bo choć oferuje ciekawe plany, nie zapewniał dostępu z poziomu smartfonów i tabletów. Jest to natomiast obecnie element niezbędny, jeżeli chcemy walczyć na rynku chmur internetowych. Do obsługi danych wykorzystać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.