Amazon Kindle 2.0.0.6

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kindle to aplikacja przygotowana przez firmę Amazon, która pozwala na obsługę konta w stworzonej przez producenta usłudze do czytania książek i czasopism. Aplikacja pozwala na synchronizację książek umieszczonych na koncie i dostępnych na innych urządzeniach, takich jak czytniki elektroniczne Kindle.

Głównym jej zadaniem jest jednak umożliwienie czytania książek. Jej możliwości nie wykraczają ponad znane standardy. Jest możliwa zmiana wielkości czcionki czy justowania, ale również trybu (jasny, ciemny, sepia). Niestety za brakło bardziej zaawansowanych operacji na tekście. Nie skopiujemy jego fragmentów, nie dodamy notatek. Kolejnym brakiem Amazon Kindle dla Windows Phone jest brak wsparcia ebooków spoza sklepu. Za pomocą aplikacji możemy czytać i przeglądać jedynie książki zakupione w Amazon

Zabrakło również wsparcia dla sklepu. Wybierając taką opcję z poziomu aplikacji, zostajemy przekierowani do strony www. Na chwilę obecną mamy więc do czynienia jedynie z prostym czytnikiem zakupionych książek. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi przeczytasz 52 książki w ciągu roku

30
06.01.2016  •  Anna Rymsza

Stare chińskie przysłowie mówi, że książka jest jak ogród, który można włożyć do kieszeni. Te słowa stały się jeszcze prawdziwsze w momencie, gdy popularność zdobyły książki elektroniczne. Dla tych z Was, którzy z okazji rozpoczęcia kolejnego roku postanowili czytać lub czytać jeszcze więcej, przygotowaliśmy przegląd najbardziej przydatnych aplikacji do czytania, przeglądania i poszukiwania nowych książek. Książki na zawołanie Legimi Legimi to polska księgarnia elektroniczna, w której można nie tylko kupić e-booka, ale też czytać w abonamencie, z użyciem aplikacji. Aplikacje Legimi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję