Amazon Music 6.7.0.1356

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amazon Music to oficjalna aplikacja firmy Amazon do zarządzania biblioteką utworów oferująca także możliwość zakupu nowych piosenek.

Z poziomu głównego okna programu Amazon Music mamy dostęp do dwóch głównych zakładek: twoja biblioteka i sklep, dzięki którym możemy się swobodnie przełączać. Wspomniany podział obowiązuje również w wyszukiwarce, co pozwala na szybkie zlokalizowanie piosenek dostępnych za pośrednictwem usługi Amazon Music oraz znajdujących się w naszej lokalnej kolekcji.

Co ciekawe, Amazon Music automatycznie wykrywa zainstalowane odtwarzacze multimedialne, a także pobiera z nich dostępne utwory. Możemy nimi nie tylko zarządzać (np. tworząc playlisty czy też przypisując hity do wybranych kategorii), gdyż narzędzie wbudowane w aplikację pozwala na odsłuchiwanie piosenek.

Uwaga!

  • Amazon Music wymaga utworzenia darmowego konta w sklepie Amazon. Konieczne jest również dodanie informacje na temat karty płatniczej użytkownika.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Krzysztof.   10 #1 13.05.2018 22:41

Dodać informacje na temat karty płatniczej użytkownika? To ryzykowna opcja. Kilkakrotnie kupowałem muzykę przez internet, ale nikt nie wymagał ode mnie rejestrowania informacji dotyczacych mojej karty, owszem podawałem jej numer, ale tylko z każdorazową transakcją.