Amazon Music Amazon Music 8.3.0.2240

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amazon Music to oficjalna aplikacja firmy Amazon do zarządzania biblioteką utworów oferująca także możliwość zakupu nowych piosenek.

Z poziomu głównego okna programu Amazon Music mamy dostęp do dwóch głównych zakładek: twoja biblioteka i sklep, dzięki którym możemy się swobodnie przełączać. Wspomniany podział obowiązuje również w wyszukiwarce, co pozwala na szybkie zlokalizowanie piosenek dostępnych za pośrednictwem usługi Amazon Music oraz znajdujących się w naszej lokalnej kolekcji.

Co ciekawe, Amazon Music automatycznie wykrywa zainstalowane odtwarzacze multimedialne, a także pobiera z nich dostępne utwory. Możemy nimi nie tylko zarządzać (np. tworząc playlisty czy też przypisując hity do wybranych kategorii), gdyż narzędzie wbudowane w aplikację pozwala na odsłuchiwanie piosenek.

Uwaga!

  • Amazon Music wymaga utworzenia darmowego konta w sklepie Amazon. Konieczne jest również dodanie informacje na temat karty płatniczej użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!